Wydarzenia
ZIMOWA AKADEMIA FILMOWA. Ferie dla dzieci w GCF
ZIMOWA AKADEMIA FILMOWA. Ferie dla dzieci w GCF

Przy filmowych zabawach, na planie filmowym oraz w kinie spędzą czas w trakcie zimowych ferii młodzi uczestnicy Zimowej Akademii Filmowej w Gdyńskim Centrum Filmowym. Ruszyły zapisy na półkolonie filmowe.

W ofercie są dwa pięciodniowe turnusy, adresowane do dwóch grup wiekowych.

 

FILMOWE ZABAWY

Termin:  14-18 lutego 2022. Uczestnicy w wieku 7-10 lat. Koszt udziału: 849 zł

Od poniedziałku do piątku, zajęcia kreatywne połączone z całodzienną opieką nad dziećmi. W programie seanse filmowe, zabawy ruchowe oraz zabawy wokół filmu: dubbing, odgrywanie scenek w greenboxie, charakteryzacja filmowa, animacja poklatkowa. Zapewniony ciepły posiłek w ciągu dnia.

Uczestnicy obejrzą także najnowsze filmy dla dzieci z repertuaru Kina Studyjnego GCF.

 

AKADEMIA FILMOWA

Termin: 21-25 lutego 2022. Uczestnicy w wieku 11-13 lat. Koszt udziału: 849 zł

Warsztaty filmowe połączone z całodzienną opieką nad dziećmi. Wspólne tworzenie, pod okiem instruktorów Domu Filmowego, krótkiego filmu fabularnego: od pomysłu do premiery na ekranie kinowym. Pisanie scenariusza, plan zdjęciowy, zadania aktorskie, elementy montażu. Zapewniony ciepły posiłek w ciągu dnia.

Uczestnicy wezmą udział także w pokazach filmowych i spotkaniach z filmoznawcami: Tomaszem Kolankiewiczem i Kają Klimek oraz Magdą Malinowską z Klubu Filmowego DKF Żyrafa. Dowiedzą się, czym jest kino gatunkowe, na przykładzie filmów science-fiction i horrorów, a także poznają podstawy historii animacji filmowej.

 

Więcej informacji:

tel. (58) 712 46 12

 

Formularz zgłoszeniowy online dostępny jest TUTAJ

 

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola