Festiwal NNW – Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci

Festiwal NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy kierowane do twórców oraz środowisk interesujących się historią. To miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć ją na ekranie, ale gdzie można o filmach i historii dyskutować, uczestniczyć w akcjach specjalnych i spotkaniach ze świadkami wydarzeń. XIV Festiwal Filmowy NNW odbędzie się w dniach 28 września – 1 października 2022 roku.

Co roku, w ciągu czterech festiwalowych dni, prezentowanych jest blisko sto produkcji filmowych – kina światowego, europejskiego i polskiego – ukazujących różne drogi do wolności, zarówno narodów, jak i indywidualnej wolności każdego człowieka.

Festiwal NNW to także znaczące wydarzenia branżowe oferujące Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A, warsztaty.

Dopełnieniem programu Festiwalu w Gdyni są co roku bogate oferty koncertów, widowisk plenerowych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw, paneli dyskusyjnych, promocji książek, spotkań z bohaterami.

PROGRAM DO POBRANIA

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Festiwalu: www.festiwalnnw.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwal.filmowy.nnw

  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę