Ceny biletów
NORMALNY 24 zł
ULGOWY 19 zł
RODZINNY (1) 19 zł
GRUPOWY (1) 16 zł
TANIE PONIEDZIAŁKI  16 zł

 

BILET ULGOWY: Przysługuje dzieciom poniżej 12 roku życia, młodzieży powyżej 12 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej oraz osobom powyżej 60 roku życia i osobom z niepełnosprawnościami za okazaniem dokumentu.
BILET GRUPOWY: Przysługuje grupom zorganizowanym powyżej 10 osób, opiekunowie grup szkolnych otrzymują bilet darmowy. Więcej informacji w kasach kina. (1)
BILET RODZINNY: Bilet rodzinny obowiązuje na Seanse lub Wydarzenia przeznaczone dla dzieci i młodzieży z ograniczeniem wieku do 12 lat przy zakupie Biletu na ten sam Seans lub Wydarzenie co dziecko. Bilety rodzinne w cenie 19 zł obowiązują dla maksymalnie
2 osób dorosłych przy zakupie minimum jednego biletu dla dziecka. Dzieci do lat 2, o ile nie zajmują oddzielnego miejsca na sali i są pod opieką osoby pełnoletniej wchodzą na projekcję w ramach biletu rodzica. (1)

 

Promocje

 

MOJE MIASTO GDYNIA KARTA MIESZKAŃCA: Z Kartą Mieszkańca istnieje możliwość otrzymania jednego biletu darmowego w roku na filmy z bieżącego repertuaru do kina studyjnego w Gdyńskim Centrum Filmowym. Odbiór biletu jest możliwy tylko w kasie kina za okazaniem Karty Mieszkańca oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość użytkownika. Karta Mieszkańca nie obowiązuje na wydarzenia specjalne i festiwale. Biletów odebranych nie można wymieniać, ani zwracać.(1)

METROPOLITALNA KARTA DO KULTURY: Z kartą  w każdy wtorek obowiązują niższe ceny biletów na seanse, bilet normalny i ulgowy jest w cenie 19 zł. Ulga przyznawana jest na zasadach wynikających z regulaminu kina. Zniżka na bilety obowiązuje tylko dla posiadacza karty, za okazaniem karty oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość.(1)

(1) Zakup biletu jest możliwy jedynie w kasie Kina Studyjnego GCF.

 

KARTA GCF-ka JEST AKTUALNIE NIEDOSTĘPNA.

ZASADY NABYCIA KARTY GCFka: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter