CENNIK obowiązujący od 26 czerwca 2020 roku

Cena biletu
NORMALNY 19 zł
ULGOWY 16 zł
GRUPOWY (1) 13 zł

 

BILET ULGOWY: Przysługuje dzieciom poniżej 12 roku życia, młodzieży powyżej 12 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej oraz osobom powyżej 60 roku życia i osobom niepełnosprawnym za okazaniem dokumentu.

BILET GRUPOWY: Przysługuje grupom zorganizowanym powyżej 10 osób, opiekunowie grup szkolnych otrzymują bilet darmowy. Więcej informacji w kasach kina. (1)

BILET RODZINNY: Obowiązuje na filmy Bilet rodzinny obowiązuje na Seanse lub Wydarzenia przeznaczone dla dzieci i młodzieży z ograniczeniem wieku do 12 lat przy zakupie Biletu na ten sam Seans lub Wydarzenie co dziecko. Bilety rodzinne w cenie 16 zł obowiązują dla maksymalnie 2 osób dorosłych przy zakupie minimum jednego biletu dla dziecka. Dzieci do lat 2, o ile nie zajmują oddzielnego miejsca na sali i są pod opieką osoby pełnoletniej wchodzą na projekcję w ramach biletu rodzica. (1)

KARTA GDYNIA RODZINNA: Z kartą Gdynia Rodzinna na filmy przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia lub opiekunom wymienionym w karcie przysługuje bilet w cenie 16 zł, a dzieciom wymienionym w karcie w cenie 13 zł. Bilety rodzinne z kartą Gdynia Rodzinna obowiązują dla maksymalnie 2 osób dorosłych przy zakupie minimum jednego biletu dla dziecka. Dokumenty upoważniające do zniżek są sprawdzane w kasach kina oraz przy wejściu na salę.(1)

MOJE MIASTO GDYNIA KARTA MIESZKAŃCA: Z Kartą Mieszkańca istnieje możliwość otrzymania jednego biletu darmowego w roku na filmy z bieżącego repertuaru do kina studyjnego w Gdyńskim Centrum Filmowym. Odbiór biletu jest możliwy tylko w kasie kina za okazaniem Karty Mieszkańca oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość użytkownika. Karta Mieszkańca nie obowiązuje na wydarzenia specjalne i festiwale. Biletów odebranych nie można wymieniać, ani zwracać.(1)

TANIE PONIEDZIAŁKI: W okresie promocyjnym obowiązują tańsze ceny biletów na wszystkie seanse odbywające się w poniedziałek. Okres promocji dotyczy terminu podanego przez organizatora na stronie kina. Bilet normalny jest w cenie 16 zł, a bilet ulgowy w cenie 14 zł.

METROPOLITALNA KARTA DO KULTURY: Z kartą w każdy wtorek obowiązują niższe ceny biletów na seanse, 16 zł bilet normalny i 14 zł bilet ulgowy. Ulga przyznawana jest na zasadach wynikających z regulaminu kina. Zniżka na bilety obowiązuje tylko dla posiadacza karty, za okazaniem karty oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. (1)

(1) Zakup biletu jest możliwy jedynie w kasie biletowej kina.

  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę