Wydarzenia
Wolontariusze FPFF
Wolontariusze FPFF

Nowe wyzwania i cenne doświadczenia.

Trwa nabór wolontariuszy, którzy już we wrześniu 2017 roku będą obsługiwać jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Polsce. Od lat właśnie osoby zaangażowane w wolontariat stanowią silne wsparcie Biura Organizacyjnego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W trakcie Festiwalu wolontariusze realizują różnorodne zadania – w zależności od aktualnych potrzeb Biura i specyfiki działu, do którego zostali przydzieleni. Są wizytówką Festiwalu, bo często znajdują się na „pierwszej linii frontu” i właśnie do nich zgłaszają się widzowie poszukujący informacji czy pomocy. Wolontariusze pracują we wszystkich obiektach festiwalowych, w tym w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Z powodu bardzo dużej liczby chętnych – i aby wytypować odpowiednich kandydatów – co roku prowadzona jest staranna rekrutacja.

Jeżeli: 

– jesteś dyspozycyjny/-a od 16 do 25 września 2017 roku,
– kochasz kino i nie boisz się nowych wyzwań,
– lubisz poznawać nowych ludzi,
– cenisz sobie ideę wolontariatu,
– chcesz dołączyć do nas z innego powodu,

weź udział w rekrutacji!

Poszukiwane są osoby punktualne, odpowiedzialne, elastyczne, chętne do pomocy i otwarte. Aby przesłać swoje zgłoszenie, należy skorzystać z FORMULARZA, odpowiadając zwięźle na kilka pytań. Przeczytaj uważnie instrukcję! Każdy kandydat otrzyma informację o wynikach rekrutacji, która trwa do 30 czerwca.

Ewentualne pytania można przesyłać na adres: wolontariat@festiwalgdynia.pl.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola