Wydarzenia
Sylwester z Judy Garland
Sylwester z Judy Garland

Podwójne spotkanie z legendą kina.

Legendarna aktorka, piosenkarka i tancerka, ikona swoich czasów, a jednocześnie kobieta z krwi i kości, która za karierę zapłaciła ogromną cenę: Judy Garland jest bohaterką wieczoru sylwestrowego 2019 w Kinie Studyjnym GCF. W programie – perełka dla miłośników kina, jedyny kinowy pokaz „Narodzin gwiazdy”, filmu z Garland z 1954 roku, plus przedpremiera „Judy”, filmowej opowieści o artystce, w którą brawurowo wcieliła się Renée Zellweger.

Nie masz ochoty ani na domówkę, ani na wielki bal? Uliczna impreza też nie jest dla Ciebie? Nie uśmiecha Ci się kolejny Sylwester na kanapie przed telewizorem? Proponujemy alternatywę. W Kinie Studyjnym GCF pokażemy dwa wyjątkowe filmy. 

Poczęstujemy lampką wina i przekąskami. Możesz przyjść z przyjaciółmi, z ukochaną osobą albo w pojedynkę. Spędzisz miło czas wśród kulturalnych ludzi.

Na kinowym ekranie zobaczysz Judy Garland w jednej ze swych najgłośniejszych ról. A miała ich na koncie ponad czterdzieści. Występowała w filmach, telewizji, radiu i na estradzie. Nie znała normalnego dzieciństwa i młodości, od najwcześniejszych lat będąc wychowywaną na gwiazdę. 

Jej kariera trwała czterdzieści pięć z czterdziestu siedmiu lat życia. Artystyczne sukcesy przeplatały się z osobistymi dramatami. Przekonaj się, jak tę fascynującą postać zinterpretowała Renée Zellweger, o której już mówi się, że czeka ją kolejny Oscar…Program wieczoru sylwestrowego w Kinie Studyjnym GCF

· Godzina 17.30, Aperitif

· Godzina 18.00, NARODZINY GWIAZDY – pokaz filmu muzycznego z Judy Garland z 1954 roku, w wersji odnowionej cyfrowo (176 minut)

· Godzina 21.00, Przerwa z przekąskami

· Godzina 21.30, JUDY – pokaz przedpremierowy filmu biograficznego z Renée Zellweger w roli tytułowej (118 minut)

· Godzina 23.30 Toast sylwestrowy

Sprzedaż biletów, w cenie 120 złotych, wyłącznie w kasie Kina Studyjnego GCF.judy_07438_800.jpg

Więcej informacji o filmach z programu wieczoru:

>> Judy

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola