Wydarzenia
ŚWIĘTO MORZA W GCF
ŚWIĘTO MORZA W GCF

Gdyńskie Centrum Filmowe, jak co roku, bierze udział w świętowaniu jednej z ważniejszych dat w gdyńskim kalendarzu: Święta Morza. Zapraszamy do udziału w przygotowanych przez nas aktywnościach.

Święto Morza trwać będzie w Gdyni 10 dni – od 17 do 26 czerwca. Miasto, wraz z licznymi partnerami, przygotowało długą listę imprez i aktywności, w których będzie można wziąć udział w tym okresie. Dla wszystkich wspólnym mianownikiem będzie morze. W bogatym programie wydarzeń każdy znajdzie coś dla siebie. Ale my zapraszamy do nas – do GCF!

W repertuarze naszego kina studyjnego znajdzie się w tym czasie film animowany „Foki kontra rekiny”.

To oceaniczna komedia familijna o morskich ssakach, których odwaga i dzielne wyczyny sprawiają, że niejednemu żarłaczowi szczęki opadają z wrażania. Kiedy gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa zaczyna zagrażać podwodnej okolicy, bohaterska foka Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i raz na zawsze przepędzić złośliwe drapieżniki. W skład jej foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, które zrobią wszystko, by dopomóc słabszym i zagrożonym gatunkom.

„Foki kontra rekiny” to obraz o sile przyjaźni, odwadze i poświęceniu dla innych, promujący wartości, które są zawsze aktualne i potwierdzający, że współdziałanie i dobre relacje z innymi są warunkiem koniecznym do osiągnięcia wspólnych korzyści, sukcesów oraz przezwyciężenia największych trudności.

Dodatkowo, mieszcząca się w naszym Centrum kawiarnia Fabuła, z okazji Święta Morza przyłączy się do Szlaku Kulinarnego Gdyni i serwować będzie specjalną, karmelową kawę latte z solą morską.

Do zobaczenia w Gdyńskim Centrum Filmowym!

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola