Wydarzenia
Smakuj Świat. Uganda
Smakuj Świat. Uganda

Cykliczne prezentacje entuzjastów podróży.

Klub podróżniczy „Smakuj Świat” zaprasza na 7. edycję spotkań podróżniczych we współpracy z Gdyńskim Centrum Filmowym. W pierwszej połowie 2020 roku wybierzemy się do Ugandy, Norwegii, RPA, Iranu, Bułgarii i na Filipiny! Odwiedzimy znane filmowe zakątki i opowiemy o kulinarnych atrakcjach regionów świata.

Na dobry początek roku zapraszamy na afrykańska wyprawę ze Smakuj Świat w środę, 8 stycznia 2020 roku, o godzinie 18.00. Wstęp wolny

Decydując się na wyprawę w Góry Księżycowe (Rwenzori Mountains) nie wiadomo, czego tak naprawdę się spodziewać i czy trekking w tak mało popularnych i opisywanych w literaturze górach okaże się niezapomnianym przeżyciem, wartym każdego wysiłku.

Jak opisuje prelegentka:

„Dziś wiem, że nie zamieniłabym ani jednego dnia spędzonego w afrykańskiej głuszy, której różnorodność i odmienność okazała się jej największym walorem.”

Zapraszamy na opowieść o tym, dlaczego bez kaloszy w Góry Księżycowe ani rusz, jak siłą woli można wejść na szczyt i jak blisko goryla można podejść, by wrócić do domu w jednym kawałku.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola