Radość tworzenia. Warsztaty plastyczne

Wielkanocne klimaty. Technika patchworku.

Malarstwo, kolaż, ceramika, patchwork, papier mache, małe formy rzeźbiarskie i inne – każdy, kto chciałby i spróbować swoich sił w różnorodnych technikach artystycznych i spędzić twórczo czas, może wziąć udział w warsztatach plastycznych w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego. Na cykl comiesięcznych zajęć zapraszają Centrum Kultury w Gdyni, CultureBox oraz Gdyńskie Centrum Filmowe. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się wcześniej zapisać, zgłaszając się telefonicznie bądź pocztą elektroniczną: (58) 523 99 08, culturebox@ckgdynia.pl. Koszt warsztatów: 10 zł/osoba. Warsztaty będą się odbywać co miesiąc, w grupach liczących około 15 osób.


Tematyka i harmonogram warsztatów

Sobota, 8 kwietnia 2017 roku, godzina 11.00 – 14.00

WiELKANOC W GDYNI. PATCHWORK

Radość tworzenia patchworku. Przygotowując się do świąt, uczestnicy warsztatów będą szyć maskotki zajączki, koszyczki, jajka i ozdoby wielkanocne z rozmaitych materiałów krawieckich. Prowadzenie: Agata Jaworska

Sobota, 20 maja 2017 roku, godzina 11.00 – 14.00

KOCHAMY MAMY. LAURKI

Radość tworzenia od serca. Specjalnie dla swoich Mam uczestnicy warsztatów przygotują laurki, kwiaty i serca z papieru. Prowadzenie: Małgorzata Bądkowska


Sobota, 24 czerwca 2017 roku, godzina 11.00 – 15.00

ŚWIĘTO MORZA. STATEK – SYMBOL GDYNI

Radość tworzenia nad morzem. Uczestnicy warsztatów, pracując w dwóch grupach, wykonają modele statków z gliny oraz statki w butelce. Nie zabraknie gdyńskich opowieści i wspólnego śpiewania szant. W wakacyjnym nastroju! Prowadzenie: Małgorzata Bądkowska i Grażyna Błaszczyk.

  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę