Wydarzenia
Pracownia miast. DEBATA Gazety Wyborczej
Pracownia miast. DEBATA Gazety Wyborczej

Otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie oraz dyskusja o rozwoju miasta.

Konferencja jest częścią ogólnopolskiego projektu Gazety Wyborczej pt. „Pracownia miast”. W programie dnia zaplanowano m.in. dyskusje panelowe:

1. Co sprawia, że partycypacja społeczna działa? Pomysły, sposoby, przykłady.

2. Gdynia 2020. Strategiczne wyzwania transportowe stojące przed miastem.

Gdyńskie Centrum Filmowe, sala Warszawa: wtorek, 1 grudnia 2015 roku, początek o godz. 9.30. Wstęp na debatę jest wolny. By wziąć w niej udział, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://www.pracowniamiastgdynia.evenea.pl/

Przebieg akcji można śledzić na łamach Gazety Wyborczej, w ogólnopolskim wydaniu oraz w Gazecie Wyborczej Trójmiasto.

„Pracownia miast” to akcja społeczna Gazety Wyborczej, którą prowadzimy od 2014 roku. To miejsce dialogu i wymiany opinii między samorządowcami, mieszkańcami oraz ekspertami, społecznikami, przedstawicielami rządu, świata biznesu i kultury. Organizujemy je w formie dwudniowych wydarzeń. Podczas warsztatów skupiamy się na wyzwaniach, przed którymi stoi miasto, oraz jego problemach i szukamy sposobów ich rozwiązania. Na konferencji dyskutujemy o pomysłach, pokazujemy dobre praktyki, proponujemy działania. Co zrobić, żeby nasze miasta stały się lepszymi miejscami do życia? Sprawmy, by taka stała się Gdynia! Zapraszamy do dyskusji!

Źródło: Gazeta Wyborcza

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola