Wydarzenia
Papaya Young Directors. Transmisja
Papaya Young Directors. Transmisja

Jedna z bardziej wyczekiwanych imprez branży kreatywnej.

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na bezpośrednią transmisję finału konkursu Papaya Young Directors, która w sobotę, 5 września 2020 roku odbędzie się w Teatrze Studio w Warszawie. Przebieg wydarzenia będzie można śledzić na ekranie w Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego. Początek transmisji o godzinie 20.30.

Finał Papaya Young Directors to ważne wydarzenie na kulturalnej mapie Warszawy i jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w branży kreatywnej. To dzięki konkursowi świat filmu i reklamy co roku odkrywa nowe talenty sztuki filmowej. Podczas gali swoją premierę mają filmy stworzone przez finalistów inicjatywy, a autorzy najciekawszych produkcji otrzymują nagrody. W ostatnich latach finały gromadziły tysiące gości, odbywały się w takich miejscach jak Zamek Ujazdowski czy Elektrownia Powiśle. W wyjątkowych okolicznościach, w jakich zastał nas wszystkich 2020 rok, wydarzenie zostało przesunięte z maja na wrzesień.

Gala rozdania nagród 7. edycji konkursu odbędzie się w Teatrze Studio w Warszawie. Uświetnią ją występy artystów wytwórni Kayax, dla których młodzi reżyserzy stworzyli teledyski – Natalii Przybysz, Barbary Wrońskiej i Skubasa. Na widowni zasiądą zaproszeni goście najbliżej związani z konkursem. Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z przestrzeganiem rygoru sanitarnego, w tym wejścia na teren imprezy przez tunel dezynfekujący.

To właśnie pandemia przyczyniła się do ograniczonej liczby uczestników gali, dlatego transmisję wydarzenia będzie można śledzić w miejscach plenerowych w największych miastach w Polsce, między innymi w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola