Wydarzenia
Mikołajki w Kinie Studyjnym GCF
Mikołajki w Kinie Studyjnym GCF

Europejskie kino dla dzieci i młodzieży.

Europejskie kino dla dzieci – aż cztery tytuły! – są w repertuarze Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego w okresie mikołajkowym. Seanse na 6 grudnia zaplanowano już od rana, ale także po południu, by wyjście do kina można było połączyć z udziałem w miejskiej imprezie mikołajkowej na Placu Grunwaldzkim.

Stałym punktem w repertuarze Kina Studyjnego GCF są propozycje filmowe dla najmłodszych widzów. Można tu zobaczyć przede wszystkim kino europejskie dla dzieci i młodzieży, w tym najnowsze polskie produkcje. W repertuarze jest rosyjska bajka animowana pt. „Wilk w owczej skórze”. Młodzi czytelnicy szwedzkiej serii dziecięcych „kryminałów” mogą obejrzeć ekranizację jednej z opowieści, film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”. „Magiczne Święta” to awanturnicza i nastrojowa opowieść familijna produkcji norweskiej. Z kolei film „Za niebieskimi drzwiami” jest ekranizacją powieści Marcina Szczygielskiego pod tym samym tytułem, skierowaną do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Mikołajkowe Kino Studyjne GCF 6 grudnia 2016 roku

Sala Warszawa

Za niebieskimi drzwiami – 9.00
Wilk w owczej skórze – 11.00
Magiczne Święta – 13.00
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai – 15.00

Sala Goplana

Wilk w owczej skórze – 9.00, 14.30
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai – 10.40, 13.00

Sala Morskie Oko

Za niebieskimi drzwiami – 11.00

Wilk w owczej skórze – 12.40

Wszystkie wymienione tytuły są w repertuarze Kina Studyjnego GCF również w inne dni. Szczegóły w zakładce „Kino Studyjne”. W ofercie są bilety rodzinne, kino honoruje również kartę „Gdynia Rodzinna”.

We wtorek, 6 grudnia, Gdynia zaprasza dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem o godzinie 17.30. Impreza mikołajkowa ponownie odbędzie się tuż obok Gdyńskiego Centrum Filmowego, na Placu Grunwaldzkim przy muszli koncertowej.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola