Wydarzenia
MamKINO. Małe kobietki
MamKINO. Małe kobietki

Filmowy przewijak!

Właśnie zostałaś Mamą i Twój świat przewrócił się do góry nogami? Marzysz o tym, żeby wyjść z domu, ale nie chcesz rozstawać się z Maluszkiem? Kino wydaje Ci się nierealną perspektywą? A może jesteś młodym Tatą? To właśnie dla Was, osób opiekujących się niemowlętami, Gdyńskie Centrum Filmowe uruchamia „MamKINO. Filmowy przewijak”. Cykl seansów dostosowanych do potrzeb widzów, którzy przyjdą do Kina Studyjnego GCF z malutkim dzieckiem.


„MamKINO. Filmowy przewijak” to seanse raz w miesiącu, przed południem, w sali kinowej Goplana. Tutaj nikomu nie przeszkodzi, jeśli dziecko się rozpłacze, trzeba będzie je nakarmić albo przewinąć. Na miejscu można skorzystać z przewijaka. Dźwięk w sali kinowej zostanie lekko wyciszony, a światło – nie do końca wygaszone.

W repertuarze cyklu „MamKINO. Filmowy przewijak” znajdą się filmy z aktualnego repertuaru Kina Studyjnego GCF. Na dobry początek Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na „Małe kobietki” w środę, 26 lutego 2020 roku, o godzinie 10.00.

Sprzedaż biletów w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.

Partnerem projektu jest Gdynia Rodzinna.

Jeśli masz dzieci już nieco starsze, w wieku przedszkolnym, wybierz się na rodzinny poranek filmowy z cyklu „Bajka w Centrum”. Najbliższy już w sobotę, 22 lutego. Bilety TUTAJ

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola