Wydarzenia
Maja Włoszczowska
Maja Włoszczowska

Filmowy pokaz specjalny i spotkanie ze sportsmenką.

Historyczny wyścig w Rio de Janeiro, na którym Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal, pokazał całemu światu moc polskiego kolarstwa. Za tym jednym wyścigiem stało półtora roku intensywnych przygotowań zawodniczki oraz jej całej ekipy. Film „Road 2 Rio” to fascynujący dokument wnikający za kulisy wielkiego sukcesu polskiej zawodniczki, jej zmagań z bólem i niepowodzeniami, ale też radości z wygranych. 


Bohaterka filmu, Maja Włoszczowska, będzie gościem Gdyńskiego Centrum Filmowego w poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku, o godzinie 19.00 (sala Warszawa). O godzinie 20.00 rozpocznie się seans filmowy.

Film „Road 2 Rio” przybliża widzom świat profesjonalnego sportu i osiemnaście miesięcy ciężkiej pracy, której efektem było olimpijskie srebro. Od treningów na wysokościach, aż po Mistrzostwa Świata – nadrzędnym celem każdych zawodów było przygotowanie do Igrzysk. Produkcja Studia ASF (twórcy filmu „Path Finder”) i KROSS pokazuje od kuchni, jak wiele czynników i wysiłku składa się na pojedynczy wyścig. Praca nie tylko Mai Włoszczowskiej, ale też całego jej zespołu to historia sukcesu polskiego sportu.
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola