Wydarzenia
La La Land
La La Land

Przebojowy musical, obsypany nagrodami.

To już jest przebój! Zdobywca siedmiu Złotych Globów i oskarowy pewniak. Musical z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood: Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. W Kinie Studyjnym GCF od 20 stycznia 2017 roku. Godziny seansów podamy we wtorek, 17 stycznia.

Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie. Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w p odrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

reżyseria: Damien Chazelle
gatunek: komedia, romans, muzyczny
produkcja: USA
obsada: Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons, John Legend
opis filmu i fotosy: Monolith

la1.jpg
la.jpg
La_3.jpg
la7.jpg
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola