Wydarzenia
La La Land – przedpremierowo
La La Land – przedpremierowo

Trzy pokazy specjalne w pierwszy weekend stycznia.

Na dobry początek roku proponujemy romantyczną komedię z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood: Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Film ma aż siedem nominacji do Złotych Globów i jest poważnym kandydatem oscarowym… W Kinie Studyjnym GCF seanse przedpremierowe od 6 do 8 stycznia 2017 roku. 

Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie. Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerk a. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

reżyseria: Damien Chazelle
gatunek: komedia, romans, muzyczny
produkcja: USA
obsada: Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons, John Legend
premiera: 20 stycznia 2017 (Polska)

opis filmu i fotosy: Monolith

la.jpg
la1.jpg
la2.jpg
la4.jpg
la6.jpg
la7.jpg
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola