Wydarzenia
Hannah. Nieznana historia buddyzmy
Hannah. Nieznana historia buddyzmy

Pokaz filmu pod tytułem „Hannah. Nieznana historia buddyzmu” odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w ramach Ogólnopolskiego Kursu Medytacyjnego – w czwartek, 7 listopada 2019 roku, o godzinie 21.15. Zaprasza Buddyjski Ośrodek Medytacyjny Diamentowej Drogi w Gdańsku. 

Bilety w sprzedaży w kasie Kina studyjnego GCF oraz on line TUTAJ

Zobacz wydarzenie na Fecebooku:
https://www.facebook.com/events/375899736673553/


„Hannah. Nieznana historia buddyzmu”
– wielokrotnie nagradzany film dokumentalny Marty György Kessler i Adama Penny’ego (współreżyserzy i producenci), zmontowany przez Simona Barkera, laureata Emmy oraz Sundance Grand Jury Prize. To opowieść Hannah Nydahl o tym, jak buddyzm tybetański został sprowadzony na Zachód.

Film był dotychczas pokazywany na Film Maker’s Festival w Londynie w 2016 roku (nagroda za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Vancouver International Film Festival 2015, DocsDF Mexico 2015, Indian Cine Film Festival (nagroda za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Mumbai 2015 oraz w podczas Arpa International Film Festival w Los Angeles w 2014 roku – projekcja odbyła się w słynnym…Teatrze Egipskim. Otrzymał tam nagrodę publiczności za najlepszy film dokumentalny.”

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola