Wydarzenia
Gdynia Design Days 2016
Gdynia Design Days 2016

Największy letni festiwal designu w północnej Polsce.

Centrum Designu Gdynia i Gdyńskie Centrum Filmowe zapraszają na #projektmarket, czyli targi wzornictwa, które odbędą się podczas festiwalu Gdynia Design Days 2016. W Kinie Studyjnym GCF będzie można również zobaczyć arcydzieła filmowe z architekturą i doskonałym wzornictwem w tle.

Gdynia Design Days to najważniejszy letni festiwal designu w Polsce skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów projektowania. Wystawy, warsztaty, wykłady, czy inicjatywy projektowe w przestrzeni miejskiej to zaledwie część wydarzeń, które co roku mają miejsce na początku lipca w Gdyni. #projektmarket to jedno z ważniejszych wydarzeń festiwalowych umożliwiające promocję rzeczy dobrze zaprojektowanych.

W Galerii Gdyńskiego Centrum Filmowego, a więc w samym sercu Gdyni, targi wzornictwa #projektmarket odbędą się w trzech turach: 1-3 lipca, 4-7 lipca oraz 8-10 lipca 2016 roku. Swoje produkty zaprezentuje ponad 30 projektantów z całej Polski. #projektmarket będzie zatem okazją do zapoznania się z ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz wysokimi walorami estetycznymi i jakością wykonania prezentowanych produktów.

#projektmarket to jednak nie tylko gotowe produkty. Wystawiane są również projekty koncepcyjne, prototypy czy usługi. Otwarta forma wydarzenia umożliwia prezentację przedsięwzięć dopiero planowanych, do realizacji których projektanci poszukują wsparcia z zewnątrz. 

Więcej informacji i zapisy na warsztaty na stronie GDD: http://www.gdyniadesigndays.eu/

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola