Dzień kobiet. Wszyscy wiedzą

Film, wino i śpiew.

Na ekranie jedna z najsłynniejszych aktorskich par, a przed filmem – hiszpańskie atrakcje, które dla widzów KIna Studyjnego GCF przygotowali Gutek Film, Radio Wihajster i Tapas Barcelona. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu „Wszyscy wiedzą” w reżyserii Asghara Farhadiego z Penélope Cruz i Javierem Bardemem w rolach głównych – w piątek, 8 marca 2019 roku.Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line: TUTAJ.

Start o godzinie 20.00

Muzyka na żywo

Tati Vaitovich, wokalistka o głębokim głosie kojącym zmysły. Jej dusza oddana jest muzyce jazzowej, hip hop i RnB. Jako sześciolatka rozpoczęła naukę śpiewu i gry na fortepianie. Będąc małym dzieckiem brała udział w międzynarodowych festiwalach i konkursach, w których zdobywała główne nagrody. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalistyki jazzowej. Współpracuje z gitarzystą Mateuszem Jaremko. Aktualnie w przygotowaniu jest materiał na jej debiutancki album.

Degustacja hiszpańskiego wina

 
Hiszpania od zawsze kojarzy się z pięknymi widokami, wspaniałą Penélope Cruz oraz wyborną kuchnią i winem. O ile widoki i Penélope Cruz pojawią się na ekranie, to wina o wiele lepiej skosztować samemu, niż tylko je oglądać. Przed seansem będzie nim częstowała restauracyjka TAPAS Barcelona.

Godzina 20.30

Kilka słów o filmie. Losowanie vouchera do restauracji Tapas Barcelona oraz filmów DVD z repertuaru Gutek Film.

Pokaz filmu „Wszyscy wiedzą”

Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani…

  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę