Wydarzenia
Dzień Kobiet. Pojedynek na głosy
Dzień Kobiet. Pojedynek na głosy

Dzień Kobiet w Kinie Studyjnym GCF.

Gdyńskie Centrum Filmowe i Best Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Pojedynek na głosy”, opowiadającego o narodzinach amatorskiego chóru kobiecego w pewnej angielskiej jednostce wojskowej. Przed seansem, specjalnie dla Widzów Kina Studyjnego GCF, zaśpiewa Baltic Vocal Group pod kierownictwem Agnieszki Szydłowskiej, chórmistrzyni Teatru Muzycznego w Gdyni.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 marca 2020 roku, o godzinie 18.30, w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.

Pojedynek na głosy

Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” – Petera Cattaneo.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

„Pojedynek na głosy” to film, któremu trudno się oprzeć, jak piosence, której nie możesz przestać nucić.

tytuł oryginalny: Military Wifes
produkcja: Wielka Brytania

opis filmu: Best Film

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola