Wydarzenia
DKF WO. Nigdy cię tu nie było
DKF WO. Nigdy cię tu nie było

Seans w DKF „Wysokie Obcasy”.

Gdyńskie Centrum Filmowe i Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu pt. „Nigdy cię tu nie było” w środę, 21 marca 2018 roku w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Wysokie Obcasy”. Film został nagrodzony za n ajlepszą rolę męską (Joaquin Phoenix) oraz najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Bilety można kupić on line: KLIKNIJ. Osobom, które przyjdą z najnowszym numerem „Wysokich Obcasów”, przysługują bilety ulgowe.

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.

„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Joaquin Phoenix jakiego nie znacie. The Guardian

Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana. Indiewire

Tytuł oryginalny: You Were Never Really Here
Reżyser: Lynne Ramsay
Występują: Joaquin Phoenix, Ekaterina Samsonov, Alessandro Nivola, Alex Manette, John Doman, Judith Roberts
Kraj produkcji: Wielka Brytania, Francja, USA
Rok produkcji: 2017
Data premiery: 13 kwietnia 2018
Język oryginalny: angielski
Gatunek: thriller
Czas trwania: 85 min

Opis filmu: Gutek Film

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola