Corgi, psiak Królowej. Przedpremierowo

Zabawna animacja dla całej rodziny.

Na tydzień przed ogólnopolską premierą w Kinie Studyjnym GCF można zobaczyć film „Corgi, psiak Królowej”, czyli pomerdaną animowaną komedię z psich wyższych sfer. Najnowszy film twórców takich hitów jak „Gnomeo i Julia”, „Żółwik Sammy” i „Mała wielka stopa”. Pokazy przedpremierowe zaplanowano na sobotę i niedzielę, 23 i 24 lutego 2019 roku. 

Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line: TUTAJ.

Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać!

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie.

Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu.

Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

gatunek: komedia animowana
reżyseria: Ben Stassen
premiera: 1 marca 2019 (Polska)

Opis filmu: Monolith Films

corgi_stills_020_0070_int_final_l.0843_800.jpg
  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę