Wydarzenia
Bajka w Centrum. Sierpień
Bajka w Centrum. Sierpień

Filmy animowane, a po seansie – warsztat kulinarny.

Bajka w Centrum powraca! Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów, wraz z opiekunami, na wakacyjny poranek filmowy z cyklu „Bajka w Centrum”, w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku, o godzinie 10.00. Dzieci spotkają się z sympatycznymi misiami, bohaterami serii animowanej „Przytul mnie”, a po seansie czeka ich „lodowy zawrót głowy”.


Bilety w cenie 15 zł są w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.

Przytul mnie

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

W ramach poranka filmowego pokażemy wyybrane odcinki serii: „Malarze”, „Pan Zapominalski”, „Najlepsi”, „Zróbmy coś”, „Szczęście”, „Fajne życie”, „Hobby”.

Lodowy zawrót głowy

Po projekcji zapraszamy najmłodszych uczestników na wyjątkowe warsztaty z FABUŁĄ, kawiarnią Gdyńskiego Centrum Filmowego. W otoczeniu patio, dzieci wspólnie odkryją smaki i zapachy lata oraz stworzą swoje własne lodowe kompozycje. Ponadto rozsmakują się w czekoladzie i poznają przepis na pyszne, zdrowe przekąski – owoce w czekoladzie!


„Bajka w Centrum” to cykl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4+). Realizowany jest w Gdyńskim Centrum Filmowym od marca 2017 roku. Dla wielu uczestników okazuje się być pierwszym kontaktem ze sztuką filmową. Pozwala nie tylko atrakcyjnie spędzić czas oraz obejrzeć najciekawsze polskie bajki i animacje, ale też dowiedzieć się, jak powstają obrazy filmowe.

Po każdym seansie uczestnicy biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach edukacyjnych o tematyce związanej z zaprezentowanymi filmami. Najmłodszym widzom dostarczają one nie tylko nowych wrażeń artystycznych, ale także są dopełnieniem tematu, wątku, pojawiąjącego się na ekranie.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola