Wydarzenia
Bajka w Centrum. Listopad
Bajka w Centrum. Listopad

Na tropie smaków i zapachów z Mami Fatale.

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami na kolejne spotkanie z cyklu „Bajka w Centrum” w sobotę, 23 listopada 2019 roku, o godzinie 10.00. Dzieci zobaczą zestaw wybranych odcinków współczesnej animowanej serii „Mami FAtale”: „Bistro Fatale”, „Pomidorowy Dżin”, „Laboratorium smaku”, „Italiano”.

Łączny czas projekcji filmowej: 1’ 30’’

Sprzedaż biletów w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ

Po projekcji udamy się w pełną smaków i zapachów podróż z EduFun. Centrum Interaktywnej Edukacji. Wspólnie z uczestnikami kulinarnego show zasmakujemy życia, odkryjemy tajemnice oraz tajniki gastronomii. Poznamy kuchnię włoską od podstaw, zrobimy wspólnie najdłuższy makaron świata, nadamy różne kształty pizzy oraz poznamy najdziwniejsze pomidory. 

Odważymy się również otworzyć swoje umysły na nowe doznania, a przy tym wszystkim poznamy, co to wspaniała zabawa!

MAMI FATALE

Opowieść o starszej pani, która wyjechała z miasta, żeby prowadzić sielski żywot na wsi razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, a także żeby móc oddawać się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Sielską atmosferę małego domku zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

Polski serial animowany stworzony przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Reżyserem serii jest Łukasz Kacprowicz.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola