Wydarzenia
Bajka w Centrum. Grudzień
Bajka w Centrum. Grudzień

Na ekranie: zimowe odcinki ulubionych bajek.

Dużo śniegu, choinka i inne zimowe motywy pojawią się na ekranie podczas kolejnego poranka filmowego z cyklu „Bajka w Centrum”. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami wyjątkowo w niedzielę, 16 grudnia 2018 roku, o godzinie 10.00. Po seansie zaplanowano wspólne kolędowanie.

W programie grudniowego poranka filmowego znalazły się wybrane, zimowe odcinki ulubionych seriali animowanych dla dzieci, i to od wielu pokoleń. Na ekranie sali Warszawa w Kinie Studyjnym GCF pojawią się zatem: „Bolek i Lolek”, „Reksio”, „Wiking Tappi”, „Przytul mnie” i „Żubr Pompik”.

Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.

Po projekcji bajek najmłodszych widzów odwiedzą uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni im. Zygmunta Noskowskiego, którzy zaproszą wszystkich do wspólnego kolędowania.

Poranki filmowe dla dzieci „ Bajka w Centrum” to cykliczny projekt Gdyńskiego Centrum Filmowego skierowany do najmłodszych odbiorców sztuki filmowej oraz ich bliskich z Trójmiasta i okolic. Oprócz walorów naukowych, spotkania te mają na celu zachęcanie rodziców do kreatywnego spędzania czasu wspólnie z dziećmi poza domem. Odbywające się kilka razy w miesiącu spotkania z animacjami, mają na celu zaznajomić młodych widzów z kulturą polskiej sztuki filmowej poprzez projekcję w kinie połączoną z zabawą. Spotkania z polskimi bajkami mają rozwinąć kreatywność dzieci oraz zaznajomić je z kulturą odbioru kina.

Projekt zrealizowano przy wsparciu Miasta Gdyni.

Krolowa sniegu 01.jpg

przytul mnie 3.jpg

Reksiowa wiosna (2).jpg
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola