Wydarzenia
Bajka w Centrum. Grudzień
Bajka w Centrum. Grudzień

 Zima w Dolinie Muminków.

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami na kolejne spotkanie z cyklu „Bajka w Centrum” w sobotę, 14 grudnia 2019 roku, o godzinie 10.00. Dzieci zobaczą zestaw wybranych odcinków serii „Zima w Dolinie Muminków”: „ Sen o zimie”, „Śnieg w dolinie”, „Wieczór wigilijny”. Przed seansem – dzieci czeka przygoda z nauką!

Łączny czas projekcji filmowej: 1’ 30’’

Sprzedaż biletów w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.

Przed projekcją dla najmłodszych widzów zaplanowano naukową ekspedycję z Centrum Nauki Experyment, podczas której zaprezentowany zostanie bajkowy science show. Nie zabraknie mgły, piorunów oraz zmian kolorów!

Poprzez naukę edukatorzy pokażą, że to, co kiedyś wydawało się magią, jest możliwe do zrealizowania i jest całkiem proste. A po pokazie filmowym, będzie można przyjrzeć się przygotowanym doświadczeniom oraz poznać tajniki wytwarzania mgły w kilka sekund.

„Opowiadania Muminków”

Opowieść o uroczym, małym Muminku, który wraz z Mamą i Tatą mieszka w pięknej, spokojnej dolinie. Bohater wraz z przyjaciółmi przeżywa wiele fascynujących i zarazem niebezpiecznych przygód, które koncentrują się wokół wybranej pory roku.

Polski serial animowany powstały w latach 1977–1982 w łódzkim studiu Se-ma-for na podstawie scenariuszy napisanych przez Marię Kossakowską i Lucjana Dembińskiego, opartych na cyklu powieści Tove Jansson.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola