Wydarzenia
51. FORUM WOKÓŁ KINA
51. FORUM WOKÓŁ KINA

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni i Gdyńskie Centrum Filmowe, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kina Polskie”, zapraszają na 51. Forum Wokół Kina, od 12  do 15 grudnia 2022 roku.

 

Forum Wokół Kina jest branżową imprezą zamkniętą. Widzów Kina Studyjnego GCF zapraszamy na seanse ponownie od piątku, 16 grudnia. Dziękujemy za wyrozumiałość. Podczas Forum dowiemy się, jakie najlepsze nowości filmowe będziemy mogli wkrótce pokazać.

 

Kiniarze spotkają się w Gdyni już po raz piąty. Właśnie w Gdyńskim Centrum Filmowym miały miejsce zimowe edycje Forum Wokół Kina w 2015, 2017, 2019 i 2021 roku. Impreza przez lata odbywa się cyklicznie, co pół roku (wyjątek jedynie stanowił okres pandemii). Cieszymy się, że znów będziemy mogli gościć Was w Gdyni.

Mamy nadzieję, że mimo grudniowej pory zjawicie się licznie, a nadmorski zimowy wiatr nie będzie Wam straszny. Postaramy się przez te cztery dni, dostarczyć Wam jak najwięcej ciepła przy okazji spotkań i dyskusji. Liczymy, że 51. Forum Wokół Kina stworzy przestrzeń do wzajemnej inspiracji i zaowocuje nowymi pomysłami.

 

Forum Wokół Kina skupia środowisko związane z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym. Forum jest imprezą zamkniętą, przeznaczoną dla osób akredytowanych. Widzów Kina Studyjnego GCF zapraszamy ponownie od piątku, 16 grudnia.

 

Czekamy na Was w Gdyńskim Centrum Filmowym, a w międzyczasie odwiedźcie nas na FB: https://www.facebook.com/ForumWokolKina. 

 

Do zobaczenia w Gdyni!

Zespół 51. FWK

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola