Wydarzenia
48. Forum Wokół Kina
48. Forum Wokół Kina

Cztery dni w Kinie Studyjnym GCF.

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni i Gdyńskie Centrum Filmowe, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kina Polskie”, zapraszają na 48. Forum Wokół Kina, które odbędzie się w dniach od 9 do 12 grudnia 2019 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym.

48. Forum Wokół Kina to impreza zamknięta, przeznaczona dla osób akredytowanych. Widzów Kina Studyjnego GCF zapraszamy ponownie od piątku, 13 grudnia. 

Forum Wokół Kina to impreza branżowa środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów, skierowana do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów w sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym.

Już po raz trzeci kiniarze spotkają się w Gdyńskim Centrum Filmowym. Tutaj w ostatnich latach odbyły się 40. i 44. edycje Forum Wokół Kina. Z radością ponownie zapraszamy do Gdyni, w dodatku aż na cztery dni! Postaramy się, by mimo grudniowej pory wspólnie spędzony czas dostarczył Uczestnikom wielu inspirujących informacji o tym, co najważniejsze w branży, a także ciepłych towarzyskich wspomnień.

Współorganizatorem 44. Forum Wokół Kina jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni, która od 2005 roku wspiera rozwój artystyczny i zawodowy twórców filmowych. Fundacja jest organizatorem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Prowadzi też Gdyńską Szkołę Filmową oraz szereg innych działań edukacyjnych związanych ze sztuką filmową.

Większość z nich od 2015 roku realizowana jest w Gdyńskim Centrum Filmowym, które dysponuje trzysalowym Kinem Studyjnym. Dla wie wielu gdynian, mieszkańców Trójmiasta oraz gości z całej Polski stało się ono ulubionym miejscem spotkań z filmem.

Do zobaczenia w Gdyni!

293A0341.jpg

293A0369.jpg

293A0578.jpg

293A0243.jpg

Fot. Anna Rezulak

Zdjęcia pochodzą z 44. Forum Wokół Kina, które odbyło się w Gdyńskim Centrum Filmowym w grudniu 2017 roku.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola