Wydarzenia
44. Forum Wokół Kina
44. Forum Wokół Kina

Największe spotkanie kiniarzy po raz drugi w Gdyni.

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kina Polskie” zapraszają na 44 . Forum Wokół Kina, które odbędzie się w dniach od 12 do 14 grudnia 2017 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym .

Forum Wokół Kina to impreza branżowa środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów. Skierowana do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów w sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym. Już po raz drugi będzie miała miejsce w Gdyńskim Centrum Filmowym. W Gdyni odbyło się również 40. Forum Wokół Kina w grudniu 2015 roku

Współorganizatorem 44. Forum Wokół Kina jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni, która od 2005 roku wspiera rozwój wszystkich dziedzin sztuki filmowej oraz pomaga w rozwoju artystycznym i zawodowym twórców filmowych. Fundacja jest organizatorem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, prowadzi Gdyńską Szkołę Filmową oraz szereg innych działań edukacyjnych w zakresie sztuki filmowej.

Akredytacje

Sprzedaż akredytacji zakończyła się 5 grudnia 2017 roku. 

Kontakt

Program Forum, zamówienia seansów filmowych i prezentacji dystrybutorów, a także prezentacje i wydarzenia specjalne: Anna Morzyk, a.morzyk@neptunfilm.pl tel. 601 636 662.

Akredytacje: Emilia Krzystowska, e.krzystowska@festiwalgdynia.pl, tel. 504 189 209.

Promocja firm branżowych i stoiska reklamowe: Joanna Śmiałek, j.smialek@festiwalgdynia.pl, tel. 509 499 351.

Katalog: Agata Dzik, a.dzik@festiwalgdynia.pl, tel. 504 157 560.

Plik do pobrania:


ZGŁOSZENIENewsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola