Wydarzenia
17. MDAG. Otwarcie
17. MDAG. Otwarcie

Tegoroczną edycję festiwalu Millennium Docs Against Gravity w Gdyni otworzy pokaz filmu “Lekcja miłości”, po którym odbędzie się spotkanie z reżyserkami: Kasią Mateją i Małgorzatą Goliszewską, producentką Anną Stylińską i bohaterkami filmu: Jolantą Janus i Leokadią Ogrodowczyk. Początek w środę, 9 września 2020, godz.19:00.

Bohaterka filmu Jola – ekscentryczna, kochająca kolorowe stroje kobieta tuż przed siedemdziesiątką – po pięćdziesięciu latach zdobywa się na ważny krok: ucieka z Włoch, od małżeńskiego koszmaru, do swojego rodzinnego Szczecina. Tam wreszcie żyje tak, jak zawsze marzyła: tańczy, śpiewa, pisze wiersze i piosenki. Pewnej nocy na parkiecie w Cafe Uśmiech poznaje Wojtka – starszego od siebie mężczyznę, który zakochuje się w niej bez pamięci.

INFORMACJE PRAKTYCZNE: 

Spotkanie w języku polskim / In Polish only

Ponad 70 filmów, setki pokazów, spotkania z twórcami, bohaterami filmów i specjalistami, debaty i warsztaty w Gdyńskim Centrum Filmowym. Pełny program 17. Millennium Docs Against Gravity, największego festiwalu filmowego w Polsce, już ogłoszony na www.mdag.pl – zakładka Gdynia. 

Bilety na festiwalowe pokazy kosztują od 13 do 19 zł. Sprzedaż pojedynczych biletów w cenie 19 zł odbywa się on-line na stronach www.mdag.pl oraz www.gcf.org.pl, a także w kasie Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Przy zakupie na miejscu minimum 5 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 16 zł. Przy zakupie minimum 10 biletów cena jednego biletu spada do 13 zł.

Sprzedaż pakietów 10+, 5+ prowadzi wyłącznie kasa Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Nie ma możliwości rezerwacji biletów on-line na seanse festiwalowe. Wstęp na spotkania z autorami filmów jest bezpłatny.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola