Warsztaty dubbingu, spotkanie z reżyserem, wycieczka do Gdyni…
Warsztaty dubbingu, spotkanie z reżyserem, wycieczka do Gdyni…

Warsztaty dubbingu, spotkanie z reżyserem, wycieczka do Gdyni – te wszystkie aktywności czekały na naszych uczestników podczas piątego etapu projektu MŁODZI W CENTRUM KINA.  

 

Piąty, przedostatni etap projektu MŁODZI W CENTRUM KINA okazał się dużym wyzwaniem logistycznym. Do Gdyni zaprosiliśmy najstarszych uczestników z Elbląga i Jarocina. Licealiści z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie oraz z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Elblągu odwiedzili Gdyńskie Centrum Filmowe, w którym obejrzeli film „Zadra” oraz spotkali się z jego reżyserem, Grzegorzem Mołdą. Okazja do rozmowy z twórcą filmu nie była jednak jedyną atrakcją, która czekała ich podczas wycieczki. Wizyta nad morzem nie mogła obyć się bez spaceru po plaży i odwiedzeniu innych obiektów turystycznych na mapie Gdyni. Młodzież uczestniczyła także w warsztatach animacji w Gdyńskim Centrum Animacji, a w studiu filmowym w GCF licealiści mieli szansę spróbować swoich sił za kamerą.

 

Ich młodsze koleżanki i koledzy z grup w wieku 8-11 lat i 12-15 lat w ramach piątej fazy projektu MŁODZI W CENTRUM KINA obejrzeli natomiast filmy „Szkoła magicznych zwierząt” i „Głowa pełna Ciebie”. Po seansach wzięli udział w warsztatach dubbingu, które poprowadził dla nich Paweł Czarzasty – reżyser i autor efektów specjalnych.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola