Szkoła magicznych zwierząt
Thumbnail
Szkoła magicznych zwierząt

Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej w nieznanym jej miejscu. A pomoże w tym… magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem Rabbatem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółwica Henrietta. Zwierzęta obdarzone są niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy.

Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży… Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech, który po sobie pozostawia. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – zwłaszcza tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie winnego okaże się dla bohaterów czarną magią?

Ta nadchodząca premiera to filmowa adaptacja popularnej serii książek autorstwa Margit Auer o tym samym tytule. Niedawno pojawił się najnowszy, dziewiąty tom pt. „Szkoła magicznych zwierząt. Kamienny sen”, który widzowie Kina Dzieci mogą zdobyć dzięki Wydawnictwu Debit.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola