Przytul mnie. Poszukiwacze miodu
Thumbnail
Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” jest idealną opcją na grudniowo-mikołajkowe wyprawy do kina. Towarzyszący seansom epizod świąteczny zadowoli każdego małego filmowego łasucha, a nieco starszych widzów oczaruje magiczną atmosferą. Film w kinach od 18 listopada.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola