POKAZ FESTIWALOWY (FESTIWAL WRAŻLIWY)
POKAZ FESTIWALOWY (FESTIWAL WRAŻLIWY)

Bilety można nabyć klikając przycisk kup bilet. Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji.

Pokazy konkursowe filmów nominowanych do nagrody głównej Festiwalu .

Najlepsze Polskie reportaże filmowe szczególnie wrażliwe na ludzkie historie i losy. Inspiracja do uważniejszego patrzenia na świat, który istnieje wokół nas. Uczta dla koneserów filmów non-fiction.

Piękne, wzruszające, mądrze opowiedziane historie ludzi, ich relacji, czasem świata, którego nie umiemy sobie wyobrazić. Poruszające i prowokujące do działania lub myślenia. Do bólu i do śmiechu prawdziwe.

Uczestnicząc w festiwalu pomagasz nieuleczalnie chorym dzieciom, ich rodzinom i dziecięcym hospicjom domowym w całej Polsce. Ta pomoc potrzebna jest stale – nie jednorazowo.

Organizując Festiwal Wrażliwy chcemy to robić, dając coś w zamian tym, którzy wspierają naszą ideę i pomagają rzeczowo lub finansowo. Inspirację. Sztukę. Słowo. Bodziec. Wrażliwość. Prawdziwe historie, które otwierają oczy. Zmianę.

Podczas pokazu można zobaczyć między innymi:

„KASIA I SYLWEK” – Nadim Suleiman

„DZIEWCZĘTA Z AUSCHWITZ” – Kinga Wołoszyn WERKA – Paweł Łoziński BORN TO BE HELP – Krzysztof Kudelski NAUKA – Emi Buchwald ŚWIAT NIE JEST TAKI ZŁY – Fundacja Hospicyjna DEBIUT-MIŁOŚĆ – Sylwia Rosak

Prowadzenie: Piotr Jacoń, TVN24, Radio Gdańsk.

Cena biletów 30 zł.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola