O co biega? Sokól z masłem orzechowym
Thumbnail
O co biega? Sokól z masłem orzechowym

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „O co BIEGA – ZDROWA preLEKCJA W CENTRUM”!

To spotkanie adresujemy do SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH.

  • 22 Marca (piątek), godz. 10:00, sala Goplana

PreLEKCJĘ „CZY ŻYWIENIE MOŻE WPŁYWAĆ NA NAUKĘ” poprowadzi dr inż. Katarzyna Żyłka.”

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu „Sokół z masłem orzechowym” w reżyserii Tylera Nilsona oraz Michaela Schwartza.

Czarująca komedia z Dakotą Johnson, Shią LaBeoufem i Zackiem Gottsagenem, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków, zdobywając nagrody i wyróżnienia na festiwalach filmowych na całym świecie, w tym Nagrodę Publiczności na SXSW Film Festival. Zdecydowanie najlepszy feel-good movie ostatnich lat!

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc.

„O co BIEGA” – to zainicjowany przez Gdyńskie Centrum Filmowe projekt spotkań dla dzieci i młodzieży, mający na celu szeroko pojętą edukację w zakresie zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Wzbogacone indywidualnie dobranymi projekcjami kinowymi działanie, połączy naukę z filmowym przeżyciem. Spotkania zostaną przeprowadzone we współpracy z Pomorskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym. Poprowadzą je specjaliści z obszaru szeroko pojętego zdrowia publicznego. Poszczególne spotkania dedykowane określonym grupom wiekowym obejmą uczniów szkół podstawowych z klas I-III, IV-VIII, a także młodzież uczęszczającą do szkół ponadpodstawowych.

Projekt został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

 

Bilety grupowe dostępne w cenie 16 zł.

Kontakt i rezerwacje: tel. 790 490 029

Newsletter