NAJLEPSZE POLSKIE 30′
NAJLEPSZE POLSKIE 30′

Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, po raz pierwszy w repertuarach kin! Najpiękniejsze fajerwerki ever (reż. Aleksandra Terpińska), 60 kilo niczego (reż. Piotr Domalewski) i Amerykański sen (reż. Marek Skrzecz) już 26 stycznia w kinach w ramach I zestawu cyklu Najlepsze polskie 30′!

Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą histori ę, kt ó ra zostanie z tobą na zawsze! Najlepsze polskie filmy kr ó tkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, po raz pierwszy w repertuarach kin!


Przed nami trzy świetne trzydziestki: objawienie tegorocznego festiwalu Cannes, młoda i piekielnie utalentowana Aleksandra Terpińska i jej Najpiękniejsze fajerwerki ever, rewelacyjny Grzegorz Damięcki w 60 kilo niczego Piotra Domalewskiego, reżysera najlepszego polskiego filmu 2017 roku, Cichej nocy oraz Amerykański sen, kt ó ry pokochali widzowie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, wyróżniając go Nagrodą Publiczności.

Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami kr ó tkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powod ó w do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

Najpiękniejsze fajerwerki ever (reż. Aleksandra Terpińska), 60 kilo niczego (reż. Piotr Domalewski) i Amerykański sen (reż. Marek Skrzecz) od 26 stycznia w kinach!

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola