HANNAH. NIEZNANA HISTORIA BUDDYZMU
HANNAH. NIEZNANA HISTORIA BUDDYZMU

Bardzo serdecznie zapraszamy na dodatkową projekcję filmu „Hannah. Nieznana historia buddyzmu”. Po raz kolejny chcemy podzielić się z Wami czymś co jest wartościowe w życiu i przynosi wielki pożytek na wszystkich poziomach. To opowieść Hannah Nydahl o tym, jak buddyzm tybetański został sprowadzony na Zachód.

O tym, czym jest ten film, najlepiej świadczą słowa męża Hannah, Lamy Ole Nydahl’a:
„Za każdym razem, kiedy go oglądam, nie mogę uwierzyć, że miałem tak wspaniałą żonę. Wielką radością jest widzieć jej niewzruszone piękno i odwagę. Spełnione życie, takie jak życie mojej wspaniałej żony Hannah nigdy nie przestaje inspirować. Wszyscy, którzy widzieli film do tej pory byli głęboko poruszeni i mogli dzięki niemu wnieść w swoje życie coś pełnego znaczenia.”

„Hannah. Nieznana historia buddyzmu” – wielokrotnie nagradzany film dokumentalny Marty György Kessler i Adama Penny’ego (współreżyserzy i producenci), zmontowany przez Simona Barkera, laureata Emmy oraz Sundance Grand Jury Prize. Film pokazywany był na Film Maker’s Festival w Londynie w 2016 roku (nagroda za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Vancouver International Film Festival 2015, DocsDF Mexico 2015, Indian Cine Film Festival (nagroda za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny), Mumbai 2015 oraz w podczas Arpa International Film Festival w Los Angeles w 2014 roku. Otrzymał tam nagrodę publiczności za najlepszy film dokumentalny.” Pokaz filmu związany jest z buddyjskim Ogólnopolskim Kursem Medytacyjnym w Sopocie, organizowanym przez Buddyjski Ośrodek Medytacyjny Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu w Gdańsku. Więcej informacji na stronie: kurs.buddyzm.pl.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola