GDYŃSKI WEEKEND FILMOWY: GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA ZAPRASZA
GDYŃSKI WEEKEND FILMOWY: GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA ZAPRASZA

„Casting” reż. Katarzyna Iskra

 

Zosia i Kuba są młodymi rodzicami z małego miasta. Ona jest początkującą aktorką, ale głównie zajmuje się córeczką. Kiedy dostaje szansę, aby wystąpić w filmie ze swoją idolką – Martą, decyduje się pojechać na casting z dzieckiem. Ten dzień okaże się przełomowym momentem w jej życiu.

 

„Jestem tutaj” reż. Agata Minowska

 

Niespodziewany przyjazd młodszego brata Stefana zmusza dwudziestoletnią Hanię do zmierzenia się z traumatyczną przeszłością i odnowy kontaktu z dawno niewidzianą matką. Hania przez wzgląd na ukochanego brata musi wyjść z ukrycia i dać szansę trudnej relacji.

 

„Na Strajk!” reż. Stanisław Horodecki

 

Historia nie jest rozdziałem zamkniętym. Z jej konsekwencjami mierzą się kolejne pokolenia. Opiekując się dziadkiem, który cierpi na Alzheimera, Karol odkrywa rodzinny sekret związany z dramatycznymi wydarzeniami grudnia 1970 roku. Demony przeszłości zmuszają chłopaka do podjęcia najtrudniejszej decyzji w jego młodym życiu.

 

„TAK.BLISKO” reż. Marek Głuszczak

 

Świat internetowych sekretów. Nieśmiały Franek podejmuje nietypową pracę, żeby opłacić czynsz za wynajmowany pokój. Na portalu randkowym udaje atrakcyjne dziewczyny. Marzy także o romansie ze swoją kierowniczką, która lubi zdecydowanych i przebojowych chłopaków. Przy okazji odkrywa smutny sekret pana Bronka, starszego mężczyzny, który wynajmuje mu pokój.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola