ELEMENTARZ WRAŻLIWOŚCI (FESTIWAL WRAŻLIWY)
ELEMENTARZ WRAŻLIWOŚCI (FESTIWAL WRAŻLIWY)

Bilety można nabyć klikając przycisk kup bilet. Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji.

Organizowany w ramach festiwalu Wrażliwego i dedykowany młodym widzom przegląd edukacyjnych i wrażliwych krótkich form filmowych oraz d yskusja o wrażliwości w życiu codziennym – dla młodzieży.

Krótkie, atrakcyjne, edukacyjne formy filmowe. Przydatne by radzić sobie z trudnymi sytuacjami, być bezpiecznym i wrażliwym na potrzeby innych.

Elementarz Wrażliwości jest organizowany przy wsparciu merytorycznym polskich szkół filmowych oraz Wydziału Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Szczególnie zapraszamy państwa na pokazy dedykowane dzieciom i młodszej młodzieży. Mają być one dla nich drogą do lepszego rozumienia trudnych tematów, radzenia sobie z codziennymi problemami oraz inspiracją do wartościowych postaw i zachowań zarówno w grupie rówieśniczej jak również w relacjach z dorosłymi.

W sposób lubiany przez młode pokolenie – poprzez krótkie YouTubowe formy filmowe chcemy docierać do ich świadomości, a nauczycielom, rodzicom czy wychowawcom podsuwać ciekawy sposób na prezentowanie młodzieży tematów związanych z problemami mogącymi spotkać każdego z nich: rodzinnymi, miłosnymi, związanymi z uzależnieniem, hejtem i stosunkiem do inności.

Zapraszamy Trójmiejskie szkoły i wszystkich młodych ludzi do uczestnictwa i głosowania na najlepszy „krótki film wrażliwy: w tej kategorii.

Całkowity dochód wesprze dzieci nieuleczalnie chore z Pomorza.

Prowadzenie: Beata Szewczyk, Radio Gdańsk.

Cena biletów: indywidualnych 15 zł.

Cena dla grup powyżej 10 osób: 10 zł/os. Bilety grupowe są do nabycia tylko w kasach kina. Zapraszamy.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola