Bilet na Hawaje | cykl Najlepsze z Najgorszych
Bilet na Hawaje | cykl Najlepsze z Najgorszych

Tym razem zabieramy was w wyjątkową podróż na prywatną, hawajską wyspę Molokai, gdzie będziecie mogli podziwiać piękno natury, rozkoszować się rajską plażą ale też stracić życie!

Niestety, w tym pięknym miejscu działa bezwzględna organizacja przestępcza. A gdy w grę wchodzą diamenty może zdarzyć się wszystko. Próbę rozpracowania szajki podejmują wyjątkowi agenci – kobiety tak seksowne jakby wyjęte prosto z rozkładówki Playboya i nie mniej boski Ronn Moss, szerzej znany jako Ridge z „Mody na sukces”.

Działają pod przykryciem ale półnadzy. Gangsterzy nie mają szans z ich pięknymi ciałami, inteligencją, brawurową odwagą i naprawdę wielkimi spluwami. Są prawie doskonali, zabrakło im tylko umiejętności aktorskich. Ale czy to teraz ważne? Są większe problemy, choćby grasujący po wyspie toksyczny wąż.

Czy agenci zdążą powstrzymać bandytów zachowując doskonałą opaleniznę, modne fryzury i rozpalone zmysły? Zobaczcie sami oddając się gorącej i pikantnej przygodzie.

P.S. Według niektórych rankingów kina klasy B, wśród filmów takich jak „The Room”, „Gliniarz Samuraj” czy „Plan 9 z kosmosu” to właśnie „Bilet na Hawaje” jest TYM najlepszym najgorszym filmem wszech czasów.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola