BAJKA W CENTRUM. PODRÓŻE MAŁE I DUŻE Z BOLKIEM I LOLKIEM
BAJKA W CENTRUM. PODRÓŻE MAŁE I DUŻE Z BOLKIEM I LOLKIEM

BAJKA W CENTRUM to cykl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4+) oraz uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Realizowany jest w Gdyńskim Centrum Filmowym od marca 2017 roku. Dla wielu uczestników okazuje się być pierwszym kontaktem ze sztuką filmową. Pozwala nie tylko atrakcyjnie spędzić czas oraz obejrzeć najciekawsze polskie bajki i animacje, ale też dowiedzieć się, jak powstają obrazy filmowe.

Po każdym seansie uczestnicy biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach edukacyjnych o tematyce związanej z zaprezentowanymi filmami. Najmłodszym widzom dostarczają one nie tylko nowych wrażeń artystycznych, ale także są dopełnieniem tematu, wątku, pojawiającego się na ekranie.

BOLEK I LOLEK WYRUSZAJĄ W ŚWIAT ( 40 min )

Trzecia seria przygód Bolka i Lolka opowiada o podróżach w różne części świata. Bohaterowie w wyobraźni przemieszczają się do miejsc wybranych przez zakręcenie globusem i wspólnie przeżywają fantastyczne przygody.

Wybrane odcinki: Nad Orinoko, W stepach Australii, Na wsypach Polinezji, Olimpiada w Mexico

Po podróżach z Bolkiem i Lolkiem młodych widzów odwiedzą prawdziwi podróżnicy, którzy zdradzą jak należy przygotować się do wakacyjnych podbojów.

Sprzedaż biletów w kasach kina Gdyńskiego Centrum Filmowego lub na stronie gcf.org.pl
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola