BAJKA W CENTRUM. LETNI ZAWRÓT GŁOWY Z MAMI FATALE
BAJKA W CENTRUM. LETNI ZAWRÓT GŁOWY Z MAMI FATALE
BAJKA W CENTRUM to cykl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4+) oraz uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Realizowany jest w Gdyńskim Centrum Filmowym od marca 2017 roku. Dla wielu uczestników okazuje się być pierwszym kontaktem ze sztuką filmową. Pozwala nie tylko atrakcyjnie spędzić czas oraz obejrzeć najciekawsze polskie bajki i animacje, ale też dowiedzieć się, jak powstają obrazy filmowe.

Po każdym seansie uczestnicy biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach edukacyjnych o tematyce związanej z zaprezentowanymi filmami. Najmłodszym widzom dostarczają one nie tylko nowych wrażeń artystycznych, ale także są dopełnieniem tematu, wątku, pojawiającego się na ekranie.

MAMI FATALE (40 min)

Serial animowany stworzony przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Opowieść o starszej pani, która wyjechała z miasta, żeby prowadzić sielski żywot na wsi razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, a także żeby móc oddawać się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Sielską atmosferę małego domku zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

Wybrane odcinki: Lodowa pułapka, Dawno, dawno temu, Dzikołak, Niesamowita historia

W wakacyjny nastrój po seansie wprowadzą dzieci warsztaty przygotowywania lodów naturalnych. Tyle owocowych smaków, orzeźwienia. Letni zawrót głowy!

Sprzedaż biletów w kasach kina Gdyńskiego Centrum Filmowego lub na stronie gcf.org.pl

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola