Baby boom czyli Kogel Mogel 5 | MamKINO
Thumbnail
Baby boom czyli Kogel Mogel 5 | MamKINO

Właśnie zostałaś Mamą i świat przewrócił się do góry nogami? Kino wydaje Ci się nierealną perspektywą? Wracamy z przedpandemicznym cyklem dla rodziców i opiekunów z małymi dziećmi! „MamKINO. Filmowy przewijak” to seanse raz w miesiącu, przed południem.

 

W Gdyńskim Centrum Filmowym nikomu nie przeszkodzi, jeśli dziecko się rozpłacze, trzeba będzie je nakarmić albo przewinąć. Na miejscu skorzystasz ze specjalnych mat i przewijaka. Dźwięk w sali kinowej zostanie lekko wyciszony, a światło – nie do końca wygaszone.

 
W programie „MamKINO. Filmowy przewijak” znajdą się filmy z naszego aktualnego repertuaru. Jako kolejny film z cyklu proponujemy „Baby boom czyli Kogel Mogel 5”.
 
OPIS FILMU:
 
Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Zapraszamy w piątek 26 stycznia o godz. 10:00 do Sali Goplana. Bilety w specjalnej cenie 16 zł dostępne w kasie kina GCF oraz na naszej stronie, w zakładce REPERTUAR.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola