100-LECIE WARNER BROS | Duch
100-LECIE WARNER BROS | Duch

Razem ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych świętujemy 100. urodziny Warner Bros!

Wyprodukowali Casablankę, Bullita i Chłopców z ferajny, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca – wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner!

W tym roku założona przez nich Wytwórnia Warner Bros. świętuje 100-lecie istnienia, a wraz z nią świętujemy i my – Stowarzyszenie Kin Studyjnych!

Od kwietnia Stowarzyszenie Kin Studyjnych zaprasza do ponad 50 kin studyjnych w całej Polsce, gdzie na dużych ekranach zostaną wyświetlone kultowe tytuły, niesamowite historie, ekranizacje bestsellerowych powieści. Z dzisiejszej perspektywy możemy śmiało powiedzieć, że większość z nich wcale się nie zestarzała i wciąż działają na naszą wyobraźnię. Trzynasty tytuł z jubileuszowego cyklu – DUCH – w reżyserii Tobego Hoopera zaprezentujemy w pierwszej połowie października!

24 października (wtorek), godz. 18:00 | Bilety wkrótce w sprzedaży w kasie kina GCF lub na naszej stronie w zakładce REPERTUAR.

Amerykańskie małżeństwo, Steve i Diana Freelingowie, wraz z dziećmi wprowadza się do nowego domu. Wkrótce potem zaczynają dziać się dziwne, niewyjaśnione rzeczy, dzieci zostają zaatakowane przez – jak sądzą rodzice – ducha. Małżeństwo niedługo później dowiaduje się, iż dom został wybudowany na terenie starego cmentarza (Steve jest pracownikiem firmy, która zbudowała ten dom). Tajemniczy mieszkańcy posiadłości porywają w zaświaty najmłodszą córkę Freelingów, Carol Anne.

Reżyseria: Tobe Hooper | Rok produkcji: 1988

Szczegółowy HARMONOGRAM kolejnych projekcji dostępny TUTAJ!

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola