Wydarzenia
STAND UP COMEDY. Krzysztof Skiba na żywo!
STAND UP COMEDY. Krzysztof Skiba na żywo!

Gdyńskie Centrum FIlmowe zaprasza na prezentację spektaklu komediowego w stylu Stand Up Comedy oraz PREMIERĘ zbioru felietonów Krzysztofa SKIBY pod tytułem „Polska bez gaci”. WSTĘP WOLNY. Piątek, 3 grudnia, godz. 19.00 Galeria GCF.

„Polska bez gaci” czyli naga prawda o Polsce, to zbiór niesłychanie zabawnych felietonów Skiby z czasów pandemii. Skiba na ostro i bez cenzury.

„Pięknie się czyta, lubię ten poziom humoru zakrapianego ironią i inteligentną szyderą”. „Zrobił mi pan dzień”. „Bardzo śmieszne to co Pan pisze, ale jak tak się zastanowić to w sumie smutne”. „Panie Krzysiu! Ratuje Pan moją psychikę swoimi tekstami. Czytam Pana żeby nie zwariować”.

To typowe opinie Czytelników po zderzeniu się z felietonami Skiby. „Polska bez gaci” to wybór najlepszych felietonów osobowości rocka i prześmiewcy, prowokatora i happenera Krzysztofa Skiby. Niektóre z nich miały miliony wyświetleń. Skiba swoimi tekstami ratował nas i Polskę w czasach gdy świat się zatrzymał, a rozum poszedł na spacer.

 

KRZYSZTOF SKIBA

Autor tekstów, wokalista i performer zespołu Big Cyc. Partyzant Galerii Działań Maniakalnych w czasach PRL. Komik i felietonista. Skandalista i masażysta mózgu. Standuper intuicyjny. Postać wszechstronnie rozrywkowa. Wieczór komediowy z jego udziałem może zakończyć się pozytywnym wystrzeleniem w kosmos i przewartościowaniem własnego życia.

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola