Wydarzenia
Spotkanie autorskie. Psychologia
Spotkanie autorskie. Psychologia

Innowacyjne podejście!

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to nie tylko kino, ale także przegląd najważniejszych i najnowszych publikacji poświęconych kinu i związanym z nim twórcom. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Zienowicz oraz Ewą Serwotką, autorkami książki „Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych”, które odbędzie się w czwartek, 20 września 2018 roku, o godzinie 18.00.

Wstęp wolny. Galeria GCF

O książce

Pierwsza pozycja w Polsce, która stawia na psychologiczne wsparcie twórców filmowych w ich dążeniach do realizacji wizji artystycznych. Kilkaset rozmów, kilkadziesiąt wywiadów, godziny spotkań i refleksji z czołówką polskich twórców, a wszystko po to, by znaleźć sposoby i możliwości sprawnego funkcjonowania w świecie filmu.

Po raz pierwszy na tak wielką skalę, zgłębiono realia polskiego środowiska filmowego. Książka ta to zbiór treści odpowiadających na potrzeby poszczególnych pionów, na różnym poziomie profesjonalizacji. Stanowi inspirację dla filmowców, którzy poszukują dodatkowych form rozwoju, a jednocześnie pozwala w bardziej świadomy sposób spojrzeć na prawa, jakimi rządzi się branża filmowa.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola