Wydarzenia
UWAŻNY RUCH Z MUZYKĄ FILMOWĄ | Lato na Patio 2023
UWAŻNY RUCH Z MUZYKĄ FILMOWĄ | Lato na Patio 2023

Chcesz odkrywać świadomość własnego ciała i ćwiczyć uważność przy muzyce filmowej? Gdyńskie Centrum Filmowe i Centrum Joga i Pilates zapraszają na trening mentalny łączący pracę całego ciała z umysłem.

 

W ramach akcji #LatoNaPatio pod hasłem „uważny ruch z muzyką filmową| na trawie na Placu Grunwaldzkim przy Gdyńskim Centrum Filmowym odbywają się zajęcia z elementami jogi, zogi, pilatesu i bodyartu pod kierunkiem nauczycieli z gdyńskiego studia Centrum Joga i Pilates.

 

Będziemy poruszać się tak, aby zadbać o świadomy, mądry i bezpieczny ruch naszego ciała. Skupimy się na harmonii, poczujemy swobodę czego efektem będzie odprężenie i lepsze samopoczucie. Dzięki uważnej praktyce oddalisz się od natłoku myśli i trosk codzienności. To będzie czas podarowany samemu sobie, w kontakcie z własnym ciałem, oddechem i umysłem. Zatrzymamy się na tym co „tu i teraz”.

 

Będzie nam towarzyszyła muzyka filmowa, która rozbudzi naszą wyobraźnię i zainspiruje do ruchu. Wystarczy przyjść, zadbać o wygodny strój i przynieść z sobą matę do ćwiczeń, koc albo gruby ręcznik!

 

Kiedy? Wakacyjne wtorki (godz. 17:30) i czwartki (godz. 16:00)

 

Prowadzący: Doświadczeni nauczyciele ze studia Centrum Joga i Pilates w Gdyni

 

Nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny

 

Zajęcia odbywają się od 4 lipca do 10 sierpnia. Zapraszamy!

 

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola