Wydarzenia
Pokazy przedpremierowe od M2 Films
Pokazy przedpremierowe od M2 Films

Francuski dokument z olśniewającymi zdjęciami dzikiej przyrody i norweska komedia romantyczna wychwalana przez światową prasę oraz – Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na pokazy przedpremierowe dwóch filmów dystrybuowanych w Polsce przez M2 Films. „Najgorszy człowiek na świecie” i „Duch śniegów” w Kinie Studyjnym GCF już 11 i 12 lutego 2022 roku, ponad miesiąc przed oficjalną kinową premierą w Polsce.

 

DUCH ŚNIEGÓW | Pokaz przedpremierowy w piątek, 11 lutego 2022

Wielkie piękno na dużym ekranie i najbardziej relaksujący film, jaki zobaczycie w tym roku! Niezwykłe kinowe doświadczenie, epicka, fascynująca i kojąca duszę opowieść o niedostępnym dla ludzkiego oka, magicznym miejscu, którego tajemnic strzeże panująca tam prawdziwa bogini – śnieżna pantera.

Zachwycające, zapierające dech w piersiach zdjęcia oraz hipnotyzująca ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiadają Nick Cave i Warren Ellis – przygotujcie się na coś wspaniałego.

Wielu rusza w podróż do Tybetu tylko po to, by zdobyć najwyższe górskie szczyty. Niewielu dostrzega, że te pozorne pustkowia kryją największe skarby dzikiej natury, które przez większość czasu pozostają poza zasięgiem ludzkiego wzroku.

To magiczne miejsce, choć wydaje się niezamieszkane, tak naprawdę tętni życiem, a jego mieszkańcy nie spuszczają oczu z tych, którzy niespodziewanie odwiedzają ich królestwo. Królestwo, którego największych tajemnic strzeże prawdziwa bogini – majestatyczna i nieuchwytna pantera śnieżna. Ci, którym wystarczy pokory, cierpliwości i odwagi mają szansę zarówno na spotkanie z nią, jak i odkrycie najbardziej kojącego miejsca na ziemi.

Premiera kinowa w Polsce: 1 kwietnia 2022

 

Bilety online TUTAJ

 

 

NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE | Pokaz przedpremierowy w sobotę, 12 lutego 2022

Figlarna, zabawna i nieprzewidywalna jak sama miłość komedia romantyczna o Julie, która u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe. Najlepszy film 2021 roku według magazynu Vanity Fair i jeden z najlepszych filmów roku w zestawieniach takich redakcji jak Time, IndieWire, Variety, The Guardian oraz Sight and Sound.

Prawdziwym olśnieniem tego sezonu jest gwiazda filmu Joachima Triera, Renate Reinsve, która za swoją rolę otrzymała Złotą Palmę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz nominację do Satellite Awards i Europejskiej Nagrody Filmowej.

Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni.

Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

Premiera kinowa w Polsce: 11 marca 2022

 

Bilety online TUTAJ

 

Opisy filmów: M2 Films

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola