Wydarzenia
NAJLEPSZE Z GDYNI. Przegląd filmów 45. FPFF
NAJLEPSZE Z GDYNI. Przegląd filmów 45. FPFF

„Najlepsze z Gdyni” – pod takim hasłem Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza widzów na przegląd filmów nagrodzonych na 45. FPFF.

W oczekiwaniu na wrześniowy 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyńskim Centrum Filmowym warto zobaczyć filmy z ubiegłorocznej edycji, która odbyła się w grudniu on-line. „Najlepsze z Gdyni” to wybrane filmy nagrodzone w trzech konkursach.

Konkurs Główny: „Zabij to i wyjedź z tego miasta” – Złote Lwy oraz nagroda indywidualna za dźwięk, „Sweat” – Srebrne Lwy oraz nagrody indywidualne za reżyserię, zdjęcia, montaż, główną rolę kobiecą i drugoplanową rolę kobiecą, „Jak najdalej stąd” – nagrody indywidualne za scenariusz, muzykę i debiut aktorski.

Konkurs Filmów Mikrobudżetowych: „Ostatni Komers” – nagroda dla najlepszego filmu oraz wyróżnienie za zdjęcia i wyróżnienie aktorskie, „Każdy ma swoje lato” – wyróżnienie aktorskie.

Konkurs Filmów Krótkometrażowych: „Alicja i żabka” – Nagroda im. Lucjana Bokińca dla Najlepszego Filmu w Konkursie, „Równonoc” – Nagroda Specjalna Jury, „Dalej jest dzień” – wyróżnienie.

 

HARMONOGRAM POKAZÓW (sala Morskie Oko), początek seansów o godzinie 19.10

Każdy ma swoje lato (23 lipca)

Zabij to i wyjedź z tego miasta (24 lipca)

Jak najdalej stąd (25 lipca)

Sweat (26 lipca)

Ostatni Komers (27 lipca)

Alicja i żabka, Równonoc, Dalej jest dzień (28 lipca)

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola