Wydarzenia
Muzyczna promocja z okazji Open’era
Muzyczna promocja z okazji Open’era

Gdynia kocha film i kocha też muzykę! Szczególnie podczas odbywającego się w naszym mieście, największego muzycznego festiwalu w kraju – Open’er. Z tej okazji przygotowaliśmy trzy specjalne seanse muzyczne, na które festiwalowicze zakupią bilety w promocyjnych cenach.

Wystarczy pokazać festiwalową opaskę w kasie naszego kina, aby zakupić bilet na wybrany seans w obniżonej cenie 16 zł. W repertuarze przygotowaliśmy trzy filmy z motywem muzycznym: „Piosenki o miłości”, „Ennio” oraz „Elvis”.

 

Promocja obowiązuje na wymienione seanse:

30 czerwca (czwartek), g. 16.45: „PIOSENKI O MIŁOŚCI”

1 lipca (piątek), g.12.15: „ENNIO”

2 lipca (sobota), g. 13.15: „ELVIS”

„Piosenki o miłości”

to debiut Tomasza Habowskiego, objawienie minionego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. To historia o tym, gdy miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. W rolach głównych debiutująca na ekranie (z ogromnym sukcesem!) wokalistka zespołu The Dumplings – Justyna Święs oraz Tomasz Włosok, znany m.in. z filmów „Boże Ciało” i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

KUP BILET

 

„Ennio”

to niezwykła podróż w czasie dla każdego miłośnika kina, utkana z dźwięków najpiękniejszych i najsłynniejszych utworów legendarnego kompozytora, Ennio Morriconego. Reżyserem dokumentu o Mistrzu nie mógł być nikt inny, jak tylko Giuseppe Tornatore – przez ponad 30 lat i 11 wspólnych filmów jego wierny współpracownik i przyjaciel. Dzięki łączącej artystów więzi możliwe było przeprowadzenie tak szczerej, osobistej rozmowy, którą reżyser uzupełnił o wypowiedzi największych twórców światowego kina i muzyki oraz liczne materiały archiwalne.

KUP BILET

 

„Elvis”

w reżyserii Baza Luhrmana to pulsująca muzyką, mieniąca się cekinami, zrealizowana z przepychem opowieść o karierze Elvisa Presleya opowiedziana z perspektywy jego wieloletniego managera (w tej roli Tom Hanks). Mówi się, że odgrywający główną rolę w filmie Austin Butler urodził się po to, żeby zagrać króla rock’n’rolla. Dodatkowo, jeśli znacie stylistykę Baza Luhrmana („Moulin Rouge”, „Wielki Gatsby”, „Romeo + Julia”) możecie być pewni, że będzie to rozrywka na najwyższym poziomie.

KUP BILET

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola