Wydarzenia
Moja zbrodnia | MamKINO
Moja zbrodnia | MamKINO

Właśnie zostałaś Mamą i świat przewrócił się do góry nogami? Kino wydaje Ci się nierealną perspektywą? Wracamy z przedpandemicznym cyklem dla rodziców i opiekunów z małymi dziećmi! „MamKINO. Filmowy przewijak” to seanse raz w miesiącu, przed południem. 

 

W Gdyńskim Centrum Filmowym nikomu nie przeszkodzi, jeśli dziecko się rozpłacze, trzeba będzie je nakarmić albo przewinąć. Na miejscu skorzystasz ze specjalnych mat i przewijaka. Dźwięk w sali kinowej zostanie lekko wyciszony, a światło – nie do końca wygaszone.

 
W programie „MamKINO. Filmowy przewijak” znajdą się filmy z naszego aktualnego repertuaru. Jako drugi film z cyklu proponujemy „Moją zbrodnię” w reżyserii Francois Ozona. To zrealizowana z rozmachem, w gwiazdorskiej obsadzie komedia, idealna na piątkowy poranek. W rolach głównych zobaczymy Nadię Tereszkiewicz, Rebeccę Marder, Isabelle Huppert oraz Fabrice’a Luchiniego.

 

Zapraszamy w piątek 11 sierpnia o godz. 10:00 do Sali Goplana. Bilety w specjalnej cenie 16 zł dostępne w kasie kina GCF oraz na naszej stronie, w zakładce REPERTUAR.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola